Ahoj, jak se máte? Doufám, že dobře :) My jsme jeli ve čtvrtek na školní výlet do jihlavské ZOO. Vyšlo pěkné počasí, bylo pod mrakem, teplo tak akorát. Zvířátka byla moc krásná, hned u vstupu jsou surikaty, které mají všechno pod kontrolou :D A měli tam malinké mláďátko! To bylo roztomiloučké :) Mám moc ráda žirafy, na které jsem se těšila. Prvně byli vevnitř, později i ve venkovním výběhu. Velmi legrační byla jedna opička, která přišla úplně ke sklu a dávala si s dětmi placáky :D Výlet se povedl, děti byly nadšené :)
Jihlavskou ZOO mám moc ráda (je super, že ji máme tak blízko :)), už jsem tam ale skoro 10 let nebyla. Je tam toho spoustu nového. Ráda mám také zlínskou a pražskou. Jakou ZOO máte rádi Vy? Byli jste někdy v té jihlavské? Pojďme na fotečky 📸 Více najdete klasicky 🍅 ZDE.
 |
| Najdi mimčo :) |
 |
| Shetlandští poníci |
 |
| Pohoda 😎 |
 |
| Takhle nám dávala placák :D |
 |
| Rododendrony kvetly i ve výbězích |
 |
| Zákaznice čeká na své kafčo :D |
 |
| Žirafáci :) |
 |
| Najdi jazyk 😋 |
 |
| A jde se odpočívat 😴 |
Děkuji za přečtení. Mějte se moc hezky, užívejte krásné teplé počasí 🌞 Těším se na Vás příště, ahoj :)!
Leni, miluju jihlavskou ZOO, letos jsme tam už také byli. Moc hezké fotky 😍😍
OdpovědětVymazatJéé, to je super, že máme stejný názor a byla jsi tam taky letos :)
VymazatTo je ale záplava fotek! :)
OdpovědětVymazatZlínskou i pražskou mám ráda, pak taky Olomouc. U nás v Ostravě je taky stále hezčí a hezčí, ale mám ji tak trochu okoukanou, takže mě zas tak nebere. Už před synkem jsem v ní byla mockrát a teď jezdím minimálně jednou za rok.
Pak jsem ještě viděla zoo v Brně a v Ústí nad Labem, ale tam se mi zas tak nelíbilo.
V ostravské a olomoucké jsem ještě nebyla. Díky za tip :)
VymazatOlomouc je celá nádherná. Stojí za výlet(y).
VymazatV Olomouci studoval děda :) Byla jsem tam jako malá, už si to moc nepamatuji. Mám v plánu ji znovu navštívit a lépe prozkoumat :)
VymazatLeni, výlet do ZOO potěší snad všechny děti a když vyjde i počasí, je to paráda. Surikaty hned na začátku prohlídky dokáží pobavit každého bez ohledu na věk. Já znám jen pražskou ZOO, tak díky za tvoje fotky, pá 😉
OdpovědětVymazatJo jo, ZOO je vděčné místo :) Surikatky byly skvělé :) Nemáš vůbec zač :)
Vymazat